۲ جایزه بین‌المللی برای فیلم کوتاه «نقره‌ای» / پخش فیلم به پریمیر رسید

۲ جایزه بین‌المللی برای فیلم کوتاه «نقره‌ای» پخش فیلم به پریمیر رسید

فیلم کوتاه «نقره‌ای» به نویسندگی و کارگردانی حمید صابری موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم از دو جشنواره شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، فیلم کوتاه «نقره‌ای» به کارگردانی حمید صابری پس از حضور در جشنواره‌های مختلف و کسب جایزه، در تازه‌ترین حضور خود از  جشنواره فیلم” Change the script” کانادا موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی شد. این جشنواره به بررسی رابطه پیچیده سلامت روان و عدالت اجتماعی می‌پردازد و جشن پایانی آن نیز ۱۰ مرداد، ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۴  در westdale  همیلتون، انتاریو برگزار می‌شود.

همچنین نقره‌ای با حضور در فستیوال” VISION ۲۰۳۰” ایتالیا جایزه پخش فیلم برتر را  نیز از آن خود کرد؛ این جایزه  از سوی شرکت ” Premiere Film” به  فیلم اهدا شد و پخش فیلم در سراسر جهان را برعهده گرفت.

فیلم کوتاه «نقره‌ای» به نویسندگی و کارگردانی حمید صابری و تهیه‌کنندگی مشترک صابری و نوید رفیعی، در ژانر اجتماعی ساخته شده و  داستان بازرس خیریه‌ای را روایت می‌کند که برای بررسی وضعیت یکی از درخواست‌دهندگان وارد خانه‌ای شده و درگیر مشکلات خانوادگی آنها می‌شود. رها خدایاری، نازگل شریفی، ندا اسدی، تیام کرمانیان و شیوا اردویی بازیگران «نقره‌ای» هستند.

۲ جایزه بین‌المللی برای فیلم کوتاه «نقره‌ای» / پخش فیلم به پریمیر رسید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۲ جایزه بین‌المللی برای فیلم کوتاه «نقره‌ای» / پخش فیلم به پریمیر رسید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۲ جایزه بین‌المللی برای فیلم کوتاه «نقره‌ای» / پخش فیلم به پریمیر رسید"، کلیک کنید.